www.flamingas.lt šiomis privatumo taisyklėmis nustato asmens duomenų rinkimo, kaupimo, saugojimo, tvarkymo sąlygas. Šiose taisyklėse nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums lankantis mūsų puslapyje ir norint įsigyti parduodamas prekes.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?

www.flamingas.lt elektroninėje parduotuvėje renkama informacija yra minimali, be kurios negalėtumėte įsigyti prekių. Įsigyti prekes galite be registracijos, bet tam, kad galėtume jas Jums saugiai išsiųsti mums reikalinga tokia informacija:

 • Jūsų vardas ir pavardė;
 • Jūsų adresas, telefonas, el.pašto adresas
 • Jūsų individualios veiklos numeris, įmonės pavadinimas ir kodas (jei vykdote individualią veiklą ar esate įmonė).
 • Taip pat mes matome Jūsų užsakymų istorija.

Visi šie anksčiau paminėti duomenys renkami šiais tikslais:

 • Finansinių dokumentų išrašymui (pvz., sąskaitos faktūros);
 • Įsigytų prekių pristatymui;
 • Jūsų tapatybei nustatyti;
 • Apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
 • Spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
 • Atsakyti į Jūsų klausimus ar komentarus;
 • Vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

Mes be Jūsų sutikimo nesiunčiame Jums reklaminių pranešimų ir naujienlaiškių. Jūsų elektroninis paštas ir telefonas yra naudojami tik informuoti apie užsakymo eigą bei spręsti su užsakymo vykdymu susijusias problemas ir klausimus. Reklaminę informaciją ir pasiūlymus mes Jums galime siųsti tik Jums paprašius ir davus leidimą naudoti Jūsų pateiktus asmens duomenis, t.y. Užsisakius naujienlaiškį.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Slapukų visada galima atsisakyti ir juos išjungti, pakeitus savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų interneto tinklalapį.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Jūsų pateikti duomenys yra pateikiami tik:

su pašto, kurjerių paslaugomis susijusioms įmonėms (siuntimo paslauga);
buhalterines paslaugas teikiančiai įmonei (sąskaitų faktūrų išrašymas).

Priėjimą prie asmens duomenų turi ir įmonė, kurios serverio paslaugomis mes naudojamės.

Visos šios įmonės Jūsų pateiktą informaciją gali naudoti tik įstatymiškai nustatytose ribose ir tik reikalingų paslaugų teikimo tikslais.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

www.flamingas.lt pasilieka teisę iš dalies ar visiškai keisti Privatumo politiką.